FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka utkání ve Frýdku nezvládla

04.09.2017, Redakce

Šestnáctka o víkendu vyrazila na Stovky, kde ji čekal souboj s Frýdkem-Místkem. Již závěr první půle Baníku nevyšel, když dvakrát inkasoval, podařilo se však ještě aspoň snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhém poločase obdrželi baníkovci dvě červené karty a Frýdek vstřelil třetí branku. V závěru se povedlo jen snížit na konečných 3:2 Harušťákovi.

 
 
5.kolo, neděle 3.9.2017

Frýdek-Místek - Ostrava

Frýdek-Místek
3:2(2:1)
Ostrava
 

Branky: 30. Corriero, 36. Šigut, 70. Zrůnek - 36. Hrušovský, 76. Harušťák ČK: 60. Konečný, 65. Stoklásek Rozhodčí: Dytková - Lysák, Jantoš

 

Ostrava: Matěj - Zouhar, Tamajka, Klečka (41. Stoklásek), Sotorník - Knedla, Madecki (41. Boháč) - Hrušovský (41. Miškařík), Harušták, Wojatschke - Říha (41. Konečný)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Hejduška a Kroupy: "I přesto, že jsme se na utkání intenzivně připravovali, nevstoupili jsme do něj ani zdaleka tak aktivně, jak jsme si představovali. Sice jsme míč měli více v držení, jenže kvůli naší nedostatečné aktivitě a pomalé součinnosti se soupeř bez problémů ubránil a po našich hrubých chybách se dostal do poločasového vedení 2:1. I ve druhé půli jsme zápas herně i výsledkově nezvládli. Neustále nás sráží individuální chyby, kterými "nabíjíme" soupeři a lehce jej dostáváme na koně. Do dalších utkání máme na čem pracovat."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda