FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka si poradila s Kroměříží 4:2

05.06.2019, Redakce

POslední domácí představení začalo pro šestnáctku dobře, když se hned v úvodu dostala do vedení. Hosté ovšem dokázali výsledek otočit. Domácí nakonec v poslední minutě prvního poločasu vyrovnali a po změně stran rozhodli dvěmi góly o své výhře.

 
 
27.kolo, sobota 1.6.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Kroměříž

Ostrava
4:2(2:2)
KRM
 

Branky: 4. Temel, 41. Guzik, 60. Nevřela, 72. Jelen - 18. Daněk, 27. Dočkal Rozhodčí: Richtár - Lobodinský, Bebenek

 

Ostrava: Kovařík Ladislav - Vraj Tomáš (28' Dil' Petr), Křižák Martin, Dedek Václav, Nevřela Jan - Temel Martin, Šilák Jan (41' Jelen Jan) - Cetkovský Vítězslav (41' Holub Denis), Rehwald Adam (72' Velich David), Červinka Dalyn (29' Guzik Michal) - Chylek Rostislav

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V předposledním utkání jarní sezóny jsme se naposledy představili doma proti Kroměříži. V naší základní sestavě chybělo z různých důvodů několik hráčů, příležitost dostali další kluci našeho kádru. Hráči soupeře podali sympatický výkon, dobře nás dostupovali, vytvářeli na nás tlak a my jsme chybovali. Střídající hráči náš herní projev zlepšili a pomohli zápas otočit. Vytvořili jsme si více příležitostí ke vstřelení gólu, ale i soupeř měl šance, nás podržel výbornými zákroky brankář Kovařík, my jsme byli střelecky efektivnější. Těší nás vítězství, ale je stále hodně věcí, ve kterých je třeba se zlepšit.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda