FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka rozhodla ve druhé půli o vítězství

10.06.2018, Redakce

Utkání dvou poločasů nabídl zápas mezi Baníkem a Třincem. Zatímco v prvním poločase jsme se po vyrovnaném průběhu branky nedočkali, ve druhé půli jich padlo hned pět. O čtyři z nich se postarali domácí baníkovci a dokráčeli si k vítězství.

 
 
29.kolo, sobota 9.6.2018

Ostrava - Třinec

Ostrava
4:1(0:0)
Třinec
 

Branky: 47. Knedla, 60. Kisza (vl.), 63. Knedla, 73. Miškařík - 79. Klimek Rozhodčí: Slaný - Lukašík, Jurajda

 

Ostrava: Matěj - Boháč, Rakovcij (56' Klečka), Stoklásek, Sotorník - Knedla, Drozd - Hrušovský (41' Miškařík), Harušták, Konečný - Říha (62' Madecki)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Hejduška a Kroupy: "Utkání dvou rozdílných poločasů. Tak by se dal zhodnotit průběh dnešního utkání. Zatímco ten první byl zcela vyrovnaný a zaslouženě skončil 0:0. V tom druhém jsme se lépe pohybovali, kombinovali a měli daleko více ze hry. Po přestávce také bylo k vidění plno krásných fotbalových momentů a branek. Určitě nám k tomu pomohla skvělá individuální akce, po které šel náš tým do vedení. Pak už by se dalo říct, že na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. Dokázali jsme proměnit ještě několik dalších šancí. Bohužel v závěru snížili povedenou akcí také hosté a utkání nakonec skončilo zaslouženě 4:1."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda