FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka rozhodla o výhře ve druhé půli

16.04.2019, Redakce

V roli favorita zajížděla šestnáctka do Valašského Meziříčí. O rok starší domácí tým dobře bránil a vzdoroval hodinu. Pak se po rohu trefil Holub, chvíli na to Šmiga a bylo rozhodnuto. V závěru se ještě podařilo skóre navýšit o další dvě branky.

 
 
20.kolo, sobota 13.4.2019

Valašské Meziříčí - Ostrava

Valašské Meziříčí
0:4(0:0)
Ostrava
 

Branky: 65. a 78. Šmiga, 61. Holub, 79. Chylek Rozhodčí: Šimeček - Zámorský, Richtár

 

Ostrava: Velich David - Vraj Tomáš (28' Cetkovský Vítězslav), Kukučka Ondřej, Kollek Lukáš (55' Chylek Rostislav), Dil' Petr - Šilák Jan (30' Červinka Dalyn), Jelen Jan (28' Temel Martin) - Guzik Michal (67' Křižák Martin), Rehwald Adam, Šmiga Daniel - Holub Denis (67' Dedek Václav)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Ve Valašském Meziříčí jsme letos poprvé hráli na přírodní trávě, byla výborně připravena. I když jsme si vytvořili několik gólových šancí, nemohli jsme se proti houževnatému a dobře bránícímu týmu dlouho prosadit. Povedlo se nám to až v posledních dvaceti minutách. Pochválíme kluky za odhodlání zápas vyhrát, ale víme, že náš výkon nebyl příliš dobrý, umíme hrát lépe. Ke kvalitnějšímu způsobu hry je třeba více velmi dobrých individuálních výkonů.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda