FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka proti Zlínu rozhodla ve druhé půli

23.05.2016, Redakce

Šestnáctka Baníku Ostrava v sobotu na hřišti v Radvanicích hostila Zlín. Po bezbrankovém prvním poločase domácí vystupňovali tlak a z převahy vytěžili dvě branky, zatímco houževnatý soupeř se trefil jen jednou. Utkání tak skončilo vítězstvím Baníku 2:1.

 
 
14.kolo, sobota 21.5.2016

Ostrava - Zlín

Ostrava
2:1(0:0)
Zlín
 

Branky: 46. Žák, 62. Krakovčík - 62. Váňa. Rozhodčí: Krokosz - Dytková, Jantoš.

 

Ostrava: Slavík - Podešva, Krakovčík, Brablec, Kuběna - Žák, Dziuba, Zajíček (71. Urban) - Stanojkovič (71. Noga), Magdon, Heller.

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška: "Stejně jako v Brně jsme i v domácím prostředí nastoupili koncentrovaní a odhodlání předvést kvalitní výkon. To se nám dařilo již od začátku utkání, byli jsme aktivnější, tvořili hru a dobývali zlínskou branku, soupeř udržel poločasovou remízu 0:0. Do druhé půle jsme hráče nabádali, aby byli trpěliví a neustále diktovali tempo hry, kluci se drželi pokynů a dostali jsme se do vedení, které jsme nepotvrdili neproměněným pokutovým kopem. Stínem utkání byla narůstající nervozita na hrací ploše, nevybíravé fauly soupeře a tak kromě vítězství 2:1 musíme tentokrát být vděční i za fakt, že nikdo z našich hráčů neutrpěl vážnější zranění. Proti houževnatému soupeři jsme získali zasloužené vítězství."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda