FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka otočila domácí utkání s Vítkovicemi

27.03.2018, Redakce

Úvod utkání vyšel lépe hostům z Vítkovic, kteří se hned v první minutě ujali vedení. Baník do poločasu vyrovnal a po přestávce otočil výsledek utkání. Vítkovicím se podařilo srovnat, ale třetí brankou v utkání zajistil Baníku vítězství Barkov.

 
 
18.kolo, pondělí 26.3.2018

Ostrava - Vítkovice

Ostrava
3:2(1:1)
Vítkovice
 

Branky: 32. Barkov, 56. Barkov, 73. Barkov - 1. Benc, 61. Snokrot Rozhodčí: Godfryd - Mojžíš, Štefek

 

Ostrava: Baránek - Boháč, Klečka, Stoklásek, Sotorník - Drozd, Knedla - Konečný, Harušták, Říha (57. Hrušovský) - Barkov

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Hejduška a Kroupy: "V prvním domácím zápase jarní části soutěže nás čekal nepříjemný soupeř z Vítkovic. Hned v úvodu utkání jsme dotahovali jednobrankové manko. To když v první minutě zaplula střela hostujícího hráče přímo do naší sítě. Náš tým se z nepříjemného začátku dokázal oklepat a převzal otěže první půle do svých rukou. Trpělivou hrou náš tým dokázal srovnat a tak se šlo do kabin za stavu 1:1. Aktivitu po změně stran jsme dokázali korunovat brankou a dostat se do vedení. Houževnatý soupeř nám nedal ani kousek na hřišti zadarmo a ještě jednou dokázal srovnat. Poté se nám podařilo obranný blok Vítkovic ještě jednou překonat a na vedení 3:2 hostující tým odpovědět nedokázal. Z těžkého a bojovného utkání nakonec zaslouženě bereme tři body."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda