FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctce se v Olomouci bodovat nepodařilo

20.03.2017, Redakce

Šestnáctka v Olomouci předvedla dobrý výkon. Po vyrovnaném prvním poločase (0:0), inkasovala šestnáctka ve druhém poločase dvě branky. V závěru utkání se podařilo snížit Martiníkovi.

 
 
2.kolo, neděle 19.3.2017

Olomouc - Ostrava

Olomouc
2:1(0:0)
Ostrava
 

Branky: 49. Šíp, 60. Pospíšil (pen.) - 76. Martiník ČK: Pospíšil Rozhodčí: Molík - Svoboda, Doležal

 

Ostrava: Czedron - Zálešák, Kulig, Fulnek - Rýc (41. Juroška), Martiník, Šafář, Krajčo, Šenkyřík (74. Šec) - Žídek (41. Streit)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Reného Vojtěška: "Již od začátku utkání bylo zjevné, že bude záležet na nás, jak se hra bude vyvíjet, poněvadž hráči Sigmy čekali v bloku na naše chyby a pouštěli se do rychlých protiútoků. Tyto útoky se nám dařilo zastavovat a z ničeho dalšího nám soupeř nehrozil. Vytvářeli jsme si tlak na soupeře a opět nás zklamalo řešení finální fáze a když už jsme branku vstřelili, objevili jsme se v pozici mimo hru. První branku jsme obdrželi po špatné rozehrávce v obraně, což se stane a stávat bude. Nicméně druhá obdržená branka souvisí s nízkou disciplinovaností, zodpovědností a penalta, kterou kopal soupeř byla naprosto zbytečná. Paradoxně druhá obdržená branka vedla k tomu, že se naši hráči začali silně povzbuzovat a projevovat velkou touhu výsledek zvrátit ve svůj prospěch. Doufám, že brzy pochopíme nutnost takto odhodlaně vstupovat hned do úvodu utkání."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda