FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka zvládla přestřelku v Prostějově

08.09.2015, Redakce

Celkem osm branek bylo k vidění v Prostějově, kde v rámci 5. kola zavítala sedmnáctka Baníku. Přestože mladí baníkovci prohrávali o dvě branky, i díky hattricku střídajícího Mooce dokázali nepříznivý vývoj zvrátit na svou stranu.

 
 
5.kolo, neděle 6.9.2015

Prostějov - Ostrava

Prostějov
3:5(3:3)
Ostrava
 

Branky: 8. Holub, 10. Holub, 29. Hýbl - 22. Mooc, 39. Najt, 40. Mooc, 43. Mooc, 72. Buchta. Rozhodčí: Páral - Kulička, Antoníček.

 

Ostrava: Lapeš - Demko (19. Holec), Blejchař, Stošek (19. Mooc), Russmann (57. Pop) - Buchta, Ptáček, Kaloč - Pak (73. Herák), Najt (47. Jesch), Dolba.

 

Ohlasy trenérů

Radek Slončík (FC Baník Ostrava): "Do utkání proti Prostějovu jsme vstoupili aktivně a dobře do ofenzivy, nikoliv však do defenzivy. Směrem dozadu jsme byli lehkovážní a soupeř nás dvakrát gólově potrestal. Po vystřídání a výrazně větší zodpovědnosti všech hráčů se náš výkon zlepšoval. Měli jsme velmi dobré přechody do útočné fáze, ve finálním zakončení jsme však byli neúspěšní. To se změnilo až s příchodem Aleše Mooce, který s přehledem zakončoval své šance. Chválím kluky, s jaký úsilím zápas otočili a šli za vítězstvím. Avšak nepovedený začátek je pro nás výstrahou do dalších zápasů. Poučme se z toho."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda