FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka zvítězila nad Slováckem

21.08.2018, Redakce

I druhý zápas v celostátní lize mladšího dorostu sedmnáctka Baníku zvládla a zvítězila 4:3. I tentokráte bylo utkání bohaté na góly. Baník po obdržené brance otočil skóre čtyřmi brankami v řadě, domácí v závěru snížili. Vítěznou vlnu mohou hráči potvrdit v pátek, kdy od 13:15 hostí v Radvanicích Mladou Boleslav.

 
 
2.kolo, sobota 18.8.2018, Širůch

Slovácko - Ostrava

Slovácko
3:4(1:3)
Ostrava
 

Branky: 3. Houdek, 64. Raisigl, 89. Gabriš(pen.) - 18. Boháč, 22. Knedla, 41. Drozd, 61. Barkov Rozhodčí: Tomanec - Mojžíš, Galář

 

Ostrava: Matěj Dominik - Zouhar Filip (73' Madecki Filip), Tamajka Jakub, Stoklásek David, Holaň Dominik (46' Harušták Jaroslav) - Drozd Jakub, Boháč Sebastian - Vahalík Adam (51' Hrušovský Jiří, 51' Hrušovský Jiří), Knedla Josef, Říha Zdeněk (35' Sotorník Filip) - Barkov Timofej (81' Klečka Vojtěch)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška: V Uherském Hradišti jsme odehráli velice těžké utkání, s čím jsme ale počítali a také se na to patřičně v týdnu připravovali. Utkání probíhalo za velice vysokých teplot se změnou hrací doby, namísto obvyklých 40 minut se nyní jeden poločas odehrává již 45 minut. Bohužel jsme opět nevstoupili dobře do utkání a hned ve třetí minutě inkasovali. V průběhu prvního poločasu jsme se postupně dostávali do hry a dokázali se po brankách Boháče a Knedly dostat do zaslouženého vedení. Ke konci poločasu jsme ještě navýšili naše vedení, když se podobně jako při první brance po přihrávce Barkova dokázal prosadit Drozd. V druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a hned se odměnili brankou Barkova ze standardní situace. Následně jsme se dále prosazovali, měli průběh zápasu ve svých rukou a nastřelili i dvě tyče. Soupeř sice ještě dokázal v závěru dvakrát snížit po našem nedostatečném důrazu a diskutabilním pokutovém kopu, ale k ničemu dalšímu se nezmohl a my si zaslouženě odvezli tři body.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda