FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka vstoupila do jara vítězně

26.02.2018, Redakce

Sedmnáctka zahájila jarní část mistrovské soutěže vítězstvím. Do utkání s Plzní vstoupili baníkovci s obrovskou chutí, což se také nakonec projevilo na konečném výsledku. Plzni žádnou výraznější šanci nedovolili a sami se prosadili třikrát.

 
 
14.kolo, sobota 24.2.2018

Ostrava - Plzeň

Ostrava
3:0(1:0)
Plzeň
 

Branky: 27. Šafář, 53. Kulig (pen.), 62. Barkov Rozhodčí: Vojkovský

 

Ostrava: Czedron - Zálešák, Kulig, Blahuta, Kostka - Knedla (62. Nezhoda), Šafář - Šec (72. Šenkyřík), Wojatschke, Jaroň P. (76. Juroška) - Bagar (24. Barkov)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Slončíka a Blejchaře: "V prvním mistrovském utkání jsme se střetli s Viktorií Plzeň. Šlo vidět, že proti sobě hrály týmy ze špičky tabulky celostátní ligy kategorie U17. Hrál se rychlý, důrazný fotbal s několika velmi dobrými individualitami na obou stranách. O naší výhře rozhodlo větší odhodlání a chtění se prosadit v osobních soubojích a před brankou soupeře. Plzni jsme nedovolili žádnou vyloženou šanci a my jsme ve druhém poločase měli ještě další tři gólové příležitosti. Abychom mohli uspět v takovém zápase je nutné, aby všichni hráči podali kvalitní výkony. To se stalo, vyhráli jsme zaslouženě a chválíme kluky za předvedený výkon."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda