FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka veze po penaltách bod navíc ze Sigmy

29.10.2017, Redakce

V celostátní lize mladších dorostenců svedl los proti sobě týmy Sigmy Olomouc a Baníku. Utkání hrané v Řepčíně vyšlo v úvodu lépe domácím hráčům, kteří se brzy ujali vedení. Do druhé půle Baník prostřídal sestavu a střídající hráče dodali týmu potřebné oživení. Nejprve se o vyrovnání postaral Krajčo a v závěrečných pokutových kopech byli úspěšnější hráči Baníku, kteří berou bod navíc do tabulky.

 
 
12.kolo, pátek 27.10.2017

Olomouc - Ostrava

Olomouc
1:2pen(1:0)
Ostrava
 

Branky: 11. Repček - 64. Krajčo Rozhodčí: Ogrodník - Lakomý, Poláček

 

Ostrava: Czedron - Zálešák, Blahuta, Hasala, Stoklásek (41. Šenkyřík) - Juroška (41. Tamajka), Krajčo, Martiník - Žídek (41. Fulnek), Barkov (60. Rýc), Wojatschke

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka: "Do základní sestavy jsme na Sigmě nemohli postavit šest hráčů, kteří nám z různých důvodů chyběli a na naší souhře to bylo znát. Snažili jsme se o kombinační hru, ale chyběla nám větší přesnost. Sigma překonávala střed hřiště většinou nákopem, byla nebezpečná ze standardních situací a v jedné situaci nás ještě zachránila tyč. Ve druhé půli střídající hráči náš projev zlepšili, vyrovnali jsme a v poslední minutě jsme mohli otočit výsledek, ale nastřelili jsme pouze brankovou konstrukci. O dalším bodu pro nás navíc rozhodly penalty, ve kterých jsme byli úspěšnější."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda