FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka se z Prahy vrací s prázdnou

05.11.2017, Redakce

Sedmnáctka nastoupila na Strahově k utkání se Spartou bez pěti tradičních hráčů základní sestavy odhodlaně. Prezentovala se aktivní hrou a vysokým presinkem. Na ten však Sparta nakonec našla recept a do poločasu se dostala do tříbrankového vedení. Po změně stran se Baníku povedlo snížit zásluhou Tamajky.

 
 
13.kolo, sobota 4.11.2017

Sparta Praha - Ostrava

Sparta Praha
3:1(3:0)
Ostrava
 

Branky: 25. Gabriel, 29. Bláha, 34. Bláha - 62. Tamajka Rozhodčí: Tesař - Fišer, Urban

 

Ostrava: Czedron - Blahuta, Kulig, Hasala, Fulnek - Knedla (65. Žídek), Tamajka, Martiník (20. Rýc) - Zálešák, Barkov (55. Juroška), Šec (50' Šenkyřík)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka: "Utkání proti velmi dobře hrající Spartě jsme odehráli v jejich sportovním centru na Strahově. Pro přípravu mají výborné podmínky. I přes přetrvávající absence v našem týmu jsme hráli odvážně s vysokým presinkem, ale Sparta ukázala individuální i týmovou kvalitu a poločas zvládla lépe. Po změně stran jsme s napadáním začali níž a soupeř se tolik nedostával do přečíslení. Několikrát jsme po brejku byli nebezpeční a podařilo se nám snížit. Jsem rád, že naši nejlepší hráči se fotbalově vyrovnali sparťanským fotbalistům."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda