FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka podlehla Teplicím v penaltovém rozstřelu

17.04.2018, Redakce

Sedmnáctka po turnaji v Maďarsku přivítala na trávě v Háji ve Slezsku Teplice. První poločas branky nenabídl a muselo se na ně čekat do druhé půle. Do vedení se dvakrát dostaly Teplice, Baník se však dvakrát podařilo vyrovnat. V penaltovém rozstřelu se radovali hosté z Teplic.

 
 
25.kolo, neděle 15.4.2018

Ostrava - Teplice

Ostrava
2:3pen(0:0)
Teplice
 

Branky: 55. Martiník, 70. Barkov - 48. Kolárik, 58. Navrátil Rozhodčí: Duda - Boček, Galásek

 

Ostrava: Jílovec - Zálešák, Kulig, Hasala, Kostka - Blahuta (45. Stoklásek), Nezhoda (41. Konečný) - Juroška (63. Czedron), Martiník, Jaroň - Šec (51. Barkov)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Slončíka a Blejchaře: "Po náročném a úspěšném turnaji v Budapešti nás čekal letos poprvé na přírodní trávě celek Teplic. V prvním poločase jsme měli tři dobré příležitosti ke vstřelení gólu, jednou jsme trefili břevno a dvakrát těsně minuli. Soupeř se většinou spoléhal na zabezpečenou obranu a brejky. Tepličtí hráči se prosadil po brejku a po rohovém kopu, my jsme vyrovnávali po krásné střele z trestného kopu a po kvalitní křídelní akci. Penaltový rozstřel zvládli tepličtí hráči lépe. Kluci, kteří nám vinou zranění zůstali, zaslouží velkou pochvalu za tak dobrý a statečný výkon, hraný ve velké únavě. Prokázali velmi dobrý charakter."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda