FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

S Olomoucí patnáctka remizovala

15.04.2019, Redakce

První poločas ze strany baníkovců nebyl vůbec povedený. Dvakrát inkasovali a sami nebyli nebezpeční. Ve druhém poločase se to změnilo, snížili a měli dostatek příležitostí výsledek otočit ve svůj prospěch. Nakonec se podařilo alespoň vyrovnat v poslední minutě (viz.foto). Na více už prostor nebyl, ihned po rozehrávce byl duel ukončen.

 
 
26.kolo, sobota 13.4.2019

Ostrava - Olomouc

Ostrava
2:2(0:2)
Olomouc
 

Branky: 37. Macej, 70. Grygar - 18. Slatinský, 21. Hapal Rozhodčí: Tabášek - Vidlička, Laštuvka

 

Ostrava: Hrubý - Obuch (41'Buryan), Jiříček, Macej, Michlík - Maloň, Grygar - Šudák, Šín, Frébort - Levčík (45' Puchala)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Milana Chalupy: Každý zápas máme tak těžký, jak těžký si ho uděláme. A dnes jsme si ho udělali megatěžký. Absolutně nezvládnutý 1.poločas, odehraný bez zájmu, bez nasazení, bez agresivity, pomalí v kombinaci, nedůslední před oběma brankami. Soupeř hrál naopak agresivně a organizovaně a zaslouženě v půli vedl o 2 branky. My jsme věděli, že máme sílu i charakter a jsme schopni zápas otočit. Druhou část zápasu jsme odehráli až na drobné výjimky na útočné polovině a to, že se nám nepodařilo otočit zápas až k vítězství, bylo způsobeno neproměněním velkých příležitostí. Za druhý poločas si zaslouží kluci pochvalu.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda