FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Proti Slovácku bere čtrnáctka cennou výhru

16.09.2019, Redakce

Těžký a kvalitní soupeř stál proti baníkovské čtrnáctce. Tentokráte se nejednalo o třináctigólovou přestřelku jako před deseti dny v Ostravě, ale i tak bylo k vidění spousta brankových příležitostí. Slovácko ale i nyní odešlo po dobrém výkonu poraženo.

 
 
5.kolo, sobota 14.9.2019

Slovácko - Ostrava

Slovácko
2:4(1:2)
Ostrava
 

Branky: 18. a 41. Dobrovolný - 26. a 46. Lacina, 31. Pilař, 67. Perrette Rozhodčí: Doležal - Tomanec, Tokoš

 

Ostrava: Kresta - Krakovka, Pavlica, Raab, Němčík - Havran, Imrich (41. Rygol) - Honajzer, Perrette, Pilař (73. Staněk) - Lacina

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Radima Plaskury: Na hřišti Slovácka nás čekal další velmi těžký zápas. Průběh utkání to zcela potvrdil. Do utkání jsme vstoupili dobře, vycházel nám pressink, kterým jsme získávali míče na polovině soupeře a vytvořili jsme si dvě obrovské šance, ale bez gólového efektu. Soupeř hrozil rychlými protiútoky, zejména z levé strany a jen výborné zákroky našeho brankáře zabránily více brankám v naší síti. Do poločasu jsme dokázali otočit výsledek v náš prospěch. Druhý poločas jsme začali katastrofálně. Snad po 10-ti sekundách jsme po chybě v rozehrávce inkasovali branku, ale kluci se nepoložili a po podobné chybě na druhé straně jsme vstřelili třetí gól. Soupeř nás pak zatlačil na naši polovinu a mnohdy se štěstím jsme odolávali šancím soupeře. Po jednom z mála rychlých protiútoků ve druhém poločase jsme navýšili naše vedení a udrželi ho až do konce. V utkání jsme nebyli lepším mužstvem, byli jsme jen přesnější v koncovce a výrazně nás podržel brankář. Tři body z tohoto zápasu jsou velmi cenné a tvrdě vybojované. Pochvala pro kluky je zde na místě.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda