FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Prohra devatenáctky s Mladou Boleslaví

25.08.2018, Redakce

V zápasech baníkovské devatenáctky zatím platí to, že domácí tým neboduje. A tak tomu bylo i nyní. Po úvodní domácí prohře s Hradcem a venkovní výhře na Slovácku opět bral všechny tři body hostující tým. Zatím se baníkovcům nedaří skórovat v domácím prostředí, nyní se to nepovedlo ani z penalty.

 
 
3.kolo, pátek 24.8.2018, Radvanice

Ostrava - Mladá Boleslav

Ostrava
0:2(0:1)
Mladá Boleslav
 

Branky: 21. a 86. Provazník Rozhodčí: Dresler - Richtár, Kotala 

 

Ostrava: Zouhar - Srubek, Hasala, Dziuba (45. Bloksch) - Nagy, Urban, Blahuta , Kuběna - Heller, Wojatschke (45.Krakovčík), Zajíček  

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Ivo Staše: V prvním poločase jsme měli sice herní převahu, ale spíše jen platonickou, bez šancí. Chyběla nám větší přesnost ve finální fázi i kreativita. Hosté se taky k ničemu neuměli dostat, ale po jedné fantastické střele na naši branku se ujali vedení. Do druhé půle jsme udělali dvě střídání a to nám pomohlo. Dostali jsme míč více do kombinace, dokázali otáčet hru. Vyvrcholením naší snahy byla penalta okolo 60 minuty. Tu jsme bohužel neproměnili. Mužstvo chválím za to, že i po těch ranách v podobě inkasované branky z první půle a neproměněné penaltě nic nevzdalo a stále se snažili s výsledkem zápasu něco udělat. Měli jsme tam další dvě tři šance, nicméně nebylo nám přáno. Ke konci utkání jsme to otevřeli a už to byla hra "vabank", ze které Boleslav přidala z brejku druhý gól. Výsledek nás mrzí dvojnásob, protože dnes to prostě na nějaké body bylo.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda