FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Penaltový rozstřel sedmnáctka zvládla

13.05.2019, Redakce

V zápase padly dvě branky z pokutových kopů, po jedné na obou stranách. A to nebylo vše, po vyrovnávací brance Barkova v poslední minutě o bodu navíc rozhodovaly právě penalty, ve kterých si vedli lépe domácí.

 
 
25.kolo, sobota 11.5.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Zlín

Ostrava
3:2pen(0:1)
Zlín
 

Branky: 75. Stoklásek (pen.), 90. Barkov - 15. Tkáč (pen.), 84. Číž Rozhodčí: Bebenek - Mojžíš, Ham

 

Ostrava: Matěj Dominik - Konečný Dominik, Tamajka Jakub (74' Madecki Filip), Stoklásek David, Sotorník Filip - Drozd Jakub (80' Merta Kryštof), Boháč Sebastian - Šigut Samuel, Harušták Jaroslav (46' Barkov Timofej), Nevřela Jan - Říha Zdeněk

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Marka Poštulky: Zápas jsme začali hodně vlažně a díky tomu jsme se celý 1.poločas hledali. Soupeř dobře bránil a vyrážel do rychlých protiútoků a z jednoho nás po faulu a penaltě potrestal. My jsme si taky vytvořili několik dobrých šancí, ale koncovka byla špatná. Do druhé půle jsme nastoupili s daleko větším důrazem a agresivitou, ale pořád jsme nebyli schopni se prosadit. Nakonec se nám to rovněž z penalty podařilo. Chtěli jsme vyhrát, ale opět jsme z brejku inkasovali. Zápas jsme ale nezabalili a silou vůle v 90.min. vyrovnali. Penalty jsme zvládli, takže vítězství bylo sice hodně utrápené, ale určitě zasloužené.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda