FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka znovu nastřílela osm branek

05.06.2017, Redakce

Patnáctka v závěru sezóny nastřílela opět osm branek. Tentokrát to odnesl Prostějov. Po slabším prvním poločase, ve kterém vstřelili dvě branky, přidali ve druhém branek šest, a zaslouženě se mohli radovat z titulu mistra Moravy. Příští středu na patnáctku čeká v Praze na hřišti Aritmy Praha souboj se Slavii Praha o mistra republiky.

 
 
29.kolo, sobota 3.6.2017

Prostějov - Ostrava

Prostějov
0:8(0:2)
Ostrava
 

Branky: 25. Barkov, 30. Wojatschke, 45. Wojatschke, 46. Tamajka, 55. Harušťák, 57. Barkov, 65. Holaň, 67. Říha Rozhodčí: Hanák - Jelínek, Motal

 

Ostrava: Matěj - Zouhar, Tamajka (60. Michálek), Rakovcij, Sotorník - Duda (47. Holaň), Knedla - Konečný, Harušták, Wojatschke (60. Vrbka) - Barkov (60. Říha)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů U15: "První poločas nebyl z naší strany dobrý, v horkém počasí nám chyběl pohyb bez míče, naše hra byla neorganizovaná, přehrávali jsme situace a v důsledku toho jsme byli nepřesní a ještě nás to stálo spoustu sil. Přestože jsme vedli 2:0, bylo to spíše zásluhou soupeře, který nás moc neprověřil. Naopak v 2.půli byl náš výkon úplně jiný a panuje s ním spokojenost."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda