FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka zahájila jaro remízou se Sigmou

12.03.2018, Redakce

Baníkovská patnáctka zahájila jarní část sezóny s lídrem tabulky z Olomouce. Po bezbrankové remíze z první půle se v úvodu druhé půle ujala vedení Sigma. Baníku se podařilo srovnat hned z následného protiútoku. Další branky utkání nenabídlo a oba soupeři si body rozdělili.

 
 
33.kolo, sobota 10.3.2018

Ostrava - Olomouc

Ostrava
1:1(0:0)
Olomouc
 

Branky: 50. Rehwald - 49. Smolka Rozhodčí: Černoevič - Smetana, Tomai

 

Ostrava: Fabisz - Vraj, Dedek, Kukučka, Nevřela - Žák, Rehwald - Jelen, Cetkovský (54. Červinka), Chylek - Šmiga (62. Handlíř)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Šubrta a Macíka: "V prvním mistrovském utkání v jarní části jsme hostili vedoucí Olomouc. První poločas patřil Sigmě, která byla rychlejší, důraznější v osobních soubojích a vytvořila si několik nebezpečných situací před naší brankou. My jsme hráli zakřiknutě, neudrželi jsme míč, po zisku jsme brzy míče ztráceli a neměli jsme odražené míče. Pomohl nám vstup do druhé půle, kdy jsme si během několika minut vytvořili příležitosti k ohrožení branky soupeře. Kluci získali sebedůvěru, hru vyrovnali a byli odvážnější. Sílu ukázali po obdržené brance, kdy okamžitě z výkopu a po povedené akci skóre srovnali. I přes sílu soupeře jsme zklamáni ze hry v prvním poločase, kluci musí více věřit ve své schopnosti. Přesto chceme kluky pochválit za to, že dokázali v tak těžkém utkání reagovat na nepříznivý stav."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda