FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka uspěla i Za Lužánkami proti Brnu

12.10.2019, Redakce

V souboji stoprocentního Baníku s druhou Zbrojovkou byl vyrovnaný první poločas i co se skóre týká. V tom druhém již Baník neinkasoval, sám třikrát skóroval a zaslouženě zvítězil.

 
 
8.kolo, sobota 5.10.2019

Brno - Ostrava

Brno
2:5(2:2)
Ostrava
 

Branky: 24. Pelčák, 38. Pantok - 41. a 58. Málek, 4. Kovárník, 9. Koutný, 54. Imider Rozhodčí: Mayer - Putna, Škorpík

 

Ostrava: Remiaš Jan - Krejčí, Kopal, Remiaš, Šebesta (65´Dulínek) - Sirotek, Badošek (68´HArušťák) - Kovárník (41´Bubík), Imider, Málek - Koutný

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Milana Chalupy: Problémy jsme měli již při skládání sestavy v defenzivě, nakonec jsme se rozhodli nasadit gólmana Kopala na post stupera. V prvním poločase jsme měli velký problém v defenzivní organizaci hry, naopak velmi nebezpeční jsme byli směrem dopředu. Přes velký počet šancí na obou stranách skončil poločas smírně 2:2. O přestávce jsme udělali jednu změnu a vysvětlili si, v čem je náš hlavní problém, kluci si začali plnit to, co směrem dozadu mají a soupeře jsme již do žádné šance nepustili. Sami jsme si ještě mnoho šancí vytvořili a dotáhli zápas do vítězného konce. Jsme rádi, že jsme slušným výkonem mohli přispět k oslavě stoletého výročí brněnského fotbalu v historickém areálu Za Lužánkami.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda