FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka si s přehledem poradila s Vítkovicemi

16.10.2016, Redakce

Kategorie starších žáků U15 si v sobotu na umělé trávě vítkovického stadionu s přehledem poradila v městském derby s Vítkovicemi. Především ve druhém poločase si s radostí zastřílela.

 
 
11.kolo, sobota 15.10.2016

Ostrava - Vítkovice

Ostrava
12:0(3:0)
Vítkovice
 

Branky: 5. Wojatschke, 28. Wojatschke, 29. Wojatschke, 38. Kaniok, 42. Harušťák, 45. Barkov, 48. Harušťák, 65. Miškařík, 67. Wojatschke, 70. Barkov, 74. Harušťák, 76. Barkov Rozhodčí: Kaloč - Juřička, Vojkovský

 

Ostrava: Matěj - Zouhar, Klečka (42. Holaň), Stoklásek, Sotorník - Knedla, Tamajka (42. Duda) - Konečný (42. Miškařík), Harušták, Wojatschke - Kaniok (42. Barkov)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška: "Co se týká samotného zápasu, byl tak těžký, jak těžký jsme si jej udělali. V prvním poločase s vědomím slabého soupeře jsme spěchali v přechodové fázi, byli netrpěliví v kombinaci a naše hra tím trpěla. Když jsme si v poločase řekli, že nejde o počet nastřílených gólů ale o samotnou hru, zlepšili jsme kombinaci a výsledkem byl i vyšší počet vstřelených branek. Samostatnou kapitolou je pak to, co nám takový zápas dá. Maximálně voláme po zkvalitnění soutěže, i když to bude na úkor počtu týmů v soutěži. Pokud nebudeme hrát těžké zápasy, nebudou se kluci zlepšovat. Hledat v týdnu kvalitního soupeře, který nám nahradí tyto ligové zápasy není vůbec jednoduché. Tím se dostáváme do patové situace v rámci výchovy mladých talentů."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda