FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka proti Slovácku herně uspěla, výsledkově už nikoliv

24.08.2015, David Kubáň

Herně dobrý zápas odehráli starší žáci U15 v Uherském Hradišti na hřišti Slovácka, jenže kvůli neproměněným šancím se baníkovci museli smířit s prohrou 1:2.

 
 
3.kolo, sobota 22.8.2015

Slovácko - Ostrava

Slovácko
2:1(1:1)
Ostrava
 

Branky: 29. Svrček, 49. Svrček - 18. Kostka. Rozhodčí: Mikulášek - Ambroz, Dostálek.

 

Ostrava: Jílovec - Fryč (58. Jaroň P.), Kulig, Hasala, Streit - Rýc (45. Žídek), Martiník (65. Jaroň M.), Kostka - Zálešák (65. Osvěčík), Wojatschke (60. Leixner), Holub (50. Juroška)

 

Ohlasy trenérů

Martin Šubrt (FC Baník Ostrava): "Do utkání se Slováckem jsme šli s vědomím, že domácí velice dobře kombinují a všechny situace řeší konstruktivně. Dobře jsme napadali jejich rozehrávku, získávali míče již na polovině soupeře a byli velmi nebezpeční . Dařila se nám i kombinace a individuální výkony byly velice dobré. Z tlaku se nám podařilo udeřit i gólově, bohužel do poločasu Slovácko z brejku skóre srovnalo. Druhá půle byla herně více vyrovnaná, rozdíl byl v proměňování šancí. Slovácko opět bylo úspěšné po rychlém protiútoku, my jsme naopak i ty nejvyloženější šance neproměnili. Z výsledku můžeme být smutní, ale za předvedenou hru, především v prvním poločase, musíme kluky pochválit."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda