FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka nešťastně prohrává na Sigmě

19.05.2017, Redakce

Patnáctka v souboji o první místo odehrála na Sigmě nešťastný zápas. Po celou dobu utkání jasně dominovala, nebyla to však schopna potvrdit střelecky. Především kvůli špatné koncovce a dvěma chybám v obranné fázi se z Olomouce vrací bez bodu.

 
 
32.kolo, středa 17.5.2017

Olomouc - Ostrava

Olomouc
2:1(1:0)
Ostrava
 

Branky: 33. Raclavský, 64. Šíp - 36. Barkov Rozhodčí: Silný - Vrána, Šafařík

 

Ostrava: Matěj - Zouhar, Rakovcij, Klečka, Sotorník - Tamajka, Knedla (64. Duda) - Konečný, Harušták (47. Drozd), Wojatschke - Barkov

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů U15: "Z dnešního zápasu máme rozporuplné pocity. Na jednu stranu od našeho týmu naprostá dominance po celý zápas, snad 12 vyložených šancí, 4 nastřelené tyčky, břevno, neproměněná penalta, na druhé straně 2x chyba z ojedinělých situací soupeře a 2 inkasované góly, které nás stály výsledek. Samozřejmě i na našem výkonu je co zlepšovat, především v koncovce se trápíme, musíme si lépe vyhovět ve finální fázi a taky v některých situacích zrychlit práci s míčem, udělat o dotyk méně a zrychlit naši hru přihrávkou, ovšem jsme až zděšeni z toho, jaký anti fotbal předvedla Sigma. O to větší škoda je dnes ztracených bodů."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda