FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka je v republice druhá nejlepší

16.06.2017, Redakce

Patnáctka ve středu završila úspěšnou sezónu utkáním o mistra republiky v kategorii U15. Soupeřem Baníku byla pražská Slavia. V areálu Aritmy Praha bylo k vidění zajímavé utkání, ve kterém branky padaly až v závěru. V 67. minutě šla do vedení Slavie, o dvě minuty později se vyrovnání postaral Wojatschke. Zápas dospěl k penaltám, po kterých byla Slavia šťastnějším týmem a mohla slavit.

 
 
F, středa 14.6.2017

Slavia Praha - Ostrava

Slavia Praha
2:1pen(0:0)
Ostrava
 

Branky: 67. Hroník (pen.) - 69. Wojatschke

 

Ostrava: Baránek - Zouhar, Tamajka, Rakovcij (60. Vrbka, 67. Michálek), Sotorník - Žák, Knedla - Konečný, Harušták, Wojatschke - Barkov

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Hejduška a Chalupy: "V dnešním utkání nebyl náš výkon optimální. Měli jsme v něm slušné pasáže ale celkově jsme tahali za kratší konec, jak herně, tak co se týká vypracovaných gólových situací. Těch příčin je několik - jednak nám chybělo až 5 hráčů, z nichž každý mohl nastoupit v základní sestavě, hráči byli až nezdravě přemotivovaní, ale především proti nám stál velmi kvalitní soupeř. Přesto jsme se dostali až do penaltového rozstřelu, což je vždy trochu loterie ve které jsme selhali. Musíme však sportovně přiznat, že dnes si Slavie ten titul o kousek více zasloužila."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda