FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka i nadále kráčí za prvním místem

05.06.2018, Redakce

Již jen krok chybí baníkovské patnáctce k cíli. Úspěšně zvládnuté utkání na Slovácku, ve kterém se baníkovci brzy ujali vedení. Domácí do poločasu vyrovnali, ale Baníku se znovu povedlo odskočit. Domácím se však opět podařilo srovnat. Deset minut před koncem se hosté prosadili potřetí a to již znamenalo definitivní vítězství.

 
 
30.kolo, sobota 2.6.2018

Slovácko - Ostrava

Slovácko
2:3(1:1)
Ostrava
 

Branky: 26. Vecheta, 40. Vecheta - 7. Šmiga, 36. Jelen, 60. Jelen Rozhodčí: Kostelník - Kotačka, Štulíř

 

Ostrava: Hatoň - Vraj (51. Červinka), Kukučka (47. Temel), Dedek, Nevřela - Grygar(47. Rehwald), Žák - Cetkovský (35. Dil'), Drozd, Jelen (63. Chylek) - Šmiga

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Šubrta a Macíka: "Utkání se Slováckem, stejně jako předešlé dvě, které jsme odehráli v této sezoně, patřilo k těm nejtěžším. Soupeř byl klasicky velmi silný na míči, v kombinaci a působil po celé utkání fotbalověji. Naše hra byla nervózní, především při zakládání útoků, přesto před pokutovým územím jsme byli nebezpeční. Po změně stran jsme byli odvážnější, lépe jsme napadali a deset minut před koncem střelili vítěznou branku. I když nás poté domácí zatlačili, dokázali jsme velmi cenné vítězství udržet. Uznáváme hru a sílu soupeře a naše kluky chválíme za vůli a touhu v utkání uspět."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda