FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka doma podlehla Zbrojovce 2:4

13.09.2015, Redakce

Patnáctka Baníku Ostrava v sobotním utkání hraném na Šoupalce hostila Zbrojovku Brno. Hrál se kvalitní zápas ve vysokém tempu, vítězství slavili produktivnější hosté.

 
 
6.kolo, sobota 12.9.2015

Ostrava - Brno

Ostrava
2:4(0:2)
Brno
 

Branky: 44. Juroška, 70. Leixner - 3. Lhotecký (pen.), 15. Lhotecký, 68. Lhotecký, 71. Barša. Rozhodčí: Richtár - Trojan, Šamárek.

 

Ostrava: Jílovec - Fryč (35. Holub), Bagar, Kulig, Streit - Kostka (60. Žídek), Hasala (55. Rýc), Martiník - Zálešák, Wojatschke, Juroška (55. Leixner)

 
 

FotogalerieOhlasy trenérů

Martin Šubrt (FC Baník Ostrava): "Vývoj utkání dost poznamenal úvod, kdy jsme po individuálních chybách dvakrát inkasovali. V této fázi utkání jsme za Brnem pokulhávali především v defenzivní činnosti a aktivitě po ztrátě míče. V závěru poločasu jsme se již dostávali do mírné převahy, ve které jsme pokračovali i ve druhé půli. Díky zvýšenému nasazení se nám podařilo snížit a vytvořit si slibné příležitosti k vyrovnání, ale bez úspěchu, a tak trestalo Brno. I když oba celky vyznávají kombinační fotbal, charakter tohoto utkání byl spíše bojovný, kdy my jsme hlavně v úvodu zaspali. Za druhý poločas kluci zaslouží pochvalu, neboť projevili chuť a sílu výsledek otočit na svou stranu, ale je třeba se ovšem také zamyslet nad zodpovědností každého hráče k utkání."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda