FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka doma klopýtla s Karvinou

04.04.2016, David Kubáň

Starší žáci Baníku Ostrava do 15 let karvinskou obrannou tvrz nedobyli. Jediný gól zápasu z kopačky Buzka rozhodl o překvapivém vítězstvím hostů v poměru 1:0.

 
 
20.kolo, sobota 2.4.2016

Ostrava - Karviná

Ostrava
0:1(0:0)
Karviná
 

Branky: 63. Buzek. Rozhodčí: Šafrán - Čecháček, Tomai.

 

Ostrava: Jílovec - Zálešák, Fryč, Hasala, Rýc - Šafář, Wojatschke, Martiník - Osvěčík (55. Knedla), Bagar (60. Žídek), Juroška (44. Leixner)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Martina Šubrta: "Očekávali jsme těžké utkání s houževnatým soupeřem, což se potvrdilo. Karviná poctivě bránila a napadala naši rozehrávku. Nám se od začátku nedařila kombinace ve středu hřiště. Přesto jsme se postupem času dostávali k slibným šancím, a to především po akcích ze stran hřiště. Bohužel nám chybí větší důraz, obětavost a správný výběr místa před brankou soupeře při centrech, kterých bylo opravdu dost. V druhém poločase jsme pokračovali v dobývání branky Karviné, ale nedokázali jsme využít i ty největší šance při samostatných nájezdech, střelách z větší vzdálenosti ani po dalších akcích ze stran. V závěru přišel trest v podání branky Karviné ze standardní situace. Utkání nám hodně napovědělo, některé individuální výkony byly velkým zklamáním a na některých hráčích byla patrná nervozita či slabá sebedůvěra, která ovlivnila jejich výkon na hřišti."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda