FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Na Dukle devatenáctka zvítězila

30.09.2018, Redakce

Důležitý zápas sehrála devatenáctka v Praze proti domácí Dukle. Hned start zápasu vyšel skvěle, to tým nakoplo a povzbudilo. Nakonec přes šance na obou stranách cestují tři body zaslouženě do Ostravy. Devatenáctka si tak připsala druhou venkovní výhru, když tu první přivezla ze Slovácka po stejném výsledku.

 
 
8.kolo, sobota 29.9.2018

Dukla Praha - Ostrava

DUK
1:4(1:2)
Ostrava
 

Branky: 35. Studnička (pen.) - 1. Zálešák, 28. Nagy, 84. Wojatschke, 90. Barkov Rozhodčí: Vitner - Teuber, Klupák

 

Ostrava: Zouhar- Kuběna, Blahuta, Zálešák, Srubek - Kulig, Bloksch (80. Dziuba), Heller - Nagy (70. Wojatschke) - Krakovčík (85. Barkov) , Zajíček

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Ivo Staše: Výborný vstup do zápasu, gól hned v první minutě. Poté jsme měli další šance a nakonec i zvýšili naše vedení. Škoda jen, že jsme z penalty do poločasu inkasovali. Mělo to být pro nás už v polovině 0:3 a bylo téměř hotovo. Ve druhém poločase jsme přežili 2-3 šance domácích, kteří dobře kombinovali a byli s míčem velmi nebezpeční. Na druhou stranu jsme si aktivní hrou vytvořili snad deset gólových šancí. Zbytečně jsme si to jejich neproměňováním zdramatizovali a utkání zlomili až na jeho konci. Mělo to přitít daleko dříve. Je to pro nás důležité vítězství, které je potřeba potrvrdit doma proti Příbrami.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda