FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Jedenáctka se Třinci nevyrovnala a prohrála

05.06.2018, Redakce

Dvanáctka Třince byla nad síly kategorie U11 Baníku. Domácí se nedokázali vyrovnat s fyzickou převahou soupeře a tím se pořádně dostat do tempa utkání. Hosté byli produktivní v zakončení a odvážejí si tři body za vítězství.

 
 
28.kolo, neděle 3.6.2018

Ostrava - Třinec

Ostrava
1:8(1:4)
Třinec
 

Branka: Šopík Rozhodčí: Tomai

 

Ostrava: Kotula - Coufal, Ďurina, Byrtus, Švrček, Mechl, Frýdl, Řeháček, Šopík, Pira, Tomeček Lukáš, Widura, Tomeček David, Végh Filip, Tamajka

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Harušťáka a Lébla: "Zasloužená výhra hostů. Nedokázali jsme po většinu utkání získat trvalejší tlak a soupeřova fyzická zdatnost a herní jednoduchost nám dělaly po celou dobu utkání problémy. Soupeř hrál zdravě agresivně, poctivě dozadu. Největší problém našim hráčům dělala hra 1:1 - prosadit se a ustát osobní souboj. V těchto situacích jsme přicházeli o velké množství míčů! Kluky přesto musíme pochválit - nasazení a držení se herního stylu bylo v pořádku. Velká průtrž v průběhu zápasu nám zkomplikovala kombinaci, ale i tak jsme se do půlky utkání rvali o dobrý výsledek, ale chyběla nám přidaná hodnota některých individuálních výkonů, včasná a přesnější přihrávka, důraz a tradičně slabá koncovka."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda