FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Jedenáctka převážila výsledek utkání na svou stranu

26.04.2018, Redakce

Baníkovská jedenáctka se v dalším kole utkala s Hranicemi. Z obou stran byl k vidění pohledný fotbal, kdy se výsledek přeléval ze strany na stranu. Šťastnějším celkem nakonec byli domácí, kteří utkání dotáhli do vítězného konce.

 
 
30.kolo, středa 25.4.2018

Ostrava - Hranice

Ostrava
8:7(4:5)
HRA
 

Branky: Frýdl 2, Pira 2, Byrtus 2, Šopík, Végh František Rozhodčí: Tomai

 

Ostrava: Vodička - Řeháček, Tamajka, Matušinský, Švrček, Jílek, Frýdl, Pira, Šopík, Byrtus, Coufal, Tomeček David, Végh Filip, Tomeček Lukáš, Végh František

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Harušťáka a Lébla: "V dalším domácím utkání jsme hostili natěšeného a na nás dobře připraveného soupeře z Hranic. Oboustranně se hrál útočný fotbal a výsledek se překlápěl z jedné strany na druhou. Úvod utkání patřil nám, ale postupně se soupeř osměloval a úvodní branky mu zvedly sebevědomí a začal překlápět výsledek na svou stranu. O přestávce jsme hráče uklidnili, že hra je dobrá a musejí být trpěliví a držet se naší hry. Kluci se srovnali a za předvedenou hru jim patří pochvala. Utkání jsme postupně začali ovládat, kluci hráli odvážně a velmi dobře spolupracovali. Pořád jsme, ale museli být na pozoru, kdy nás soupeř při každé příležitosti zlobil. Podle mého názoru je naše výhra zasloužená, my jsme diktovali tempo hry a měli jsme více gólových šancí. Pro soupeře je za jejich odhodlaný výkon těsná porážka bolestivá, ale zaslouží si od nás uznání, že přijeli hrát fotbal a ne ukopat výsledek bez snahy hrát fotbal i za cenu chybiček, kterých se v těchto věkových kategoriích dopouštějí všichni."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda