FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Jedenáctka po dobrém výkonu podlehla Frýdku

18.09.2017, Redakce

V utkání proti Frýdku-Místku baníkovská jedenáctka rozhodně nezklamala. Podle výsledku to vypadá na jednoznačné utkání ve prospěch Frýdku. Soupeř však dokonale trestal chyby baníkovců, narozdíl od Baníku, který mnoho šancí neproměnil.

 
 
5.kolo, sobota 16.9.2017

Frýdek-Místek - Ostrava

Frýdek-Místek
13:5(9:3)
Ostrava
 

Branky: Šopík 2, Pira 2, Végh Fr. Rozhodčí: Dedek

 

Ostrava: Vodička - Tamajka, Ďurina, Řeháček - Šopík, Tomeček L., Végh Filip - Pira - Coufal, Frýdl, Švrček - Jílek, Byrtus, Matušínský - Végh Fr.

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka: "Dnes nás čekal soupeř z kategorie "silnějších". Tady se kluci mohli přesvědčit o tom, co po nich vyžadujeme v tréninku. Nebát se chtít míč, pokrýt si ho kvalitně, hrát rychle a hrát důrazně, komunikovat. Tyto detaily hry nám dnes soupeř připomněl a hráči si musí tyto věci více zažívat, abychom podobná utkání byli schopni zvládnout i výsledkově. Jsme rádi, že jsme byli kombinačně lepším týmem, měli jsme územní převahu a za herní projev směrem dopředu až na koncovku celý tým chválíme. Opakem byla hra směrem dozadu, soupeř velmi produktivně čerpal z našich takticko-individuálních chyb a jednoduchým založením útoku nás trestal. Co nám dnes vyloženě nešlo, byla hra po ztrátě míče. Navíc opakovaně soupeřům po našich chybách v rozehrávce darujeme laciné góly! Pracujeme dále, hlavy nahoru, kluky chválíme, že celé utkání odmakali. Ze hřiště jsme mohli odejít s hlavou nahoře a to je i k posledním výkonům povzbuzující."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda