FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Dvanáctka v Uničově nestačila

24.09.2019, Redakce

Proti staršímu soupeři, který byl fyzicky vyspělejší, se mladí baníkovci nedokázali hlavně v první polovině zápasu vypořádat. V té si také domácí vytvořili dostatečný náskok, který si udrželi až do konce.

 
 
6.kolo, neděle 22.9.2019

Uničov - Ostrava

Uničov
9:3(6:2)
Ostrava
 

Branky: 18., 20., 25. a 67. Bittner, 16., 27. a 76. Petr, 9. Vojtek(pen.), 63. Kovář - 10. a 48. Šmiga, 43. Mácha Rozhodčí: Kašík

 

Ostrava: Vidlář, Bitta - Návrat, Škubala, Sukaný, Bartošic, Šmiga - Halfar, Ledvinka, Jankovič - Végh, Mácha

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Michala Janíka a Martina Šubrta: V první třetině utkání v Uničově jsme se nedokázali srovnat s fyzicky vyspělejším soupeřem, který nás dobře napadal. Museli jsme rychle pracovat s míčem a kombinace nám bohužel nevycházela. Zlepšení nastalo ve druhé části utkání, kdy jsme soupeře přehrávali, zlepšili pohyb, zrychlili a zpřesnili hru. Snažili jsme se ve třetí třicetiminutovce navázat na tento výkon, bohužel jsme nevyužili brankové příležitosti a domácí nás z brejku trestali. Utkání bylo pro nás velmi přínosné, se staršími protihráči jsme museli všechny aspekty hry zrychlit, i přes silový handicap jsme se snažili o kreativní a odvážnou hru, což přinášelo ztráty především v osobních soubojích. Jsme rádi za tuto konfrontaci.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda