FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devetenáctka porazila Meteor Praha 2:1

22.09.2019, Redakce

Proti pražskému Meteoru, kterému patří poslední příčka tabulky, se baníkovci prosadili do poločasu dvakrát. Ve druhé půli přes několik šancí už žádnou neproměnili, a tak udeřili v závěru hosté, kteří tak zařídili dramatickou koncovku, kterou si už ale domácí pohlídali.

 
 
7.kolo, sobota 21.9.2019, Háj ve Slezsku

Ostrava - Meteor

Ostrava
2:1(2:0)
MTR
 

Branky: 23. Smékal, 38. Sotorník - 83. Němec Rozhodčí: Lakomý - Tomanec, Ogrodník

 

Ostrava: Netolička - Zálešák, Tamajka, Harušťák, Sotorník - Konečný, Boháč (77´ Stoklásek), Knedla (65´ Zouhar), Jaroň - Smékal (71´ Blahuta), Barkov

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: I přes to, že jsme na to hráče důrazně připravovali, první část prvního poločasu nebyla z naší strany vůbec dobrá. Chyběla lepší nabídka, rychlá práce s míčem, kvalita v kombinační hře. Brzy jsme chtěli i střídat, nakonec došlo jen na přeskupení hráčů v poli a rozestavení. To nám pomohlo. Dali jsme úvodní gól, potom jsme se zvedli a bylo to o dost lepší. Po poločase jsme vedli o dvě branky a věřili, že druhá půle bude po všech stránkách lepší. Měli jsme čtyři-pět gólových šancí, ale neproměnili jsme ani jednu. Hosté nás za naši nedůslednost potrestali a z utkání, kde jsme měli všichni daleko větší očekávání jak z herního tak z výsledkového pohledu bylo drama do poslední minuty. Jediné pozitivum z tohoto zápasu je, že jsme vyhráli.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda