FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka vítězně po penaltovém rozstřelu

23.09.2018, Redakce

Teprve druhé vítězství v sezóně, tentokráte po penaltovém rozstřelu si připsala devatenáctka. Jednalo se o těžký zápas, kde se Baník ujal velmi brzo vedení, ale opět doplatil na faul v šestnáctce a Pardubice vyrovnali na konečný stav z pokutového kopu. Ty nakonec rozhodovaly o bodu navíc, který získal v deváté sérii domácí Baník.

 
 
7.kolo, sobota 22.9.2018

Ostrava - Pardubice

Ostrava
2:1pen(1:1)
Pardubice
 

Branky:  2. Zajíček - 21. Stýblo (pen.) Rozhodčí: Dresler - Křepský, Běhal

 

Ostrava: Zouhar - Srubek, Hasala, Kuběna, Zálešák - Kulig (65. Blahuta), Bloksch (60. Wojatschke), Heller - Nagy (65. Krakovčík) - Zajíček, Kaloč 

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Ivo Staše: Lépe začít snad už nejde. Výborný nástup, druhá minuta a vedeme po akci Kaloče se Zajíčkem 1:0. Poté máme další šance, nastřelíme tyč. Škoda, že z toho nedokážeme vytěžit vyšší skóre, uklidnit tak hru více do kombinace. Zbytečně faulujeme a soupeř se po vyrovnání z penalty nakopne k lepšímu výkonu. Je nebezpečný z protiútoků. V obraně obrovsky chybujeme a drží nás jen vynikající výkon brankáře Zouhara. Ve druhém poločase se naše defenziva zlepšila, ale dopředu toho bylo málo. V posledních dvaceti minutách jsme Pardubice zatlačili, měli jsme tam nějaké možnosti, ale nedotáhli jsme je do konce.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda