FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka vítězí po penaltovém rozstřelu

29.10.2018, Redakce

Vedli, prohrávali a nakonec slaví po penaltovém rozstřelu hráči Baníku v souboji s domácí Sigmou Olomouc. Díky sérii šesti vítězných zápasů v řadě se baníkovci prodrali z posledního místa již do horní poloviny, když na svého soupeře hájící šestou příčku ztrácí bod.

 
 
12.kolo, sobota 27.10.2018, Řepčín

Olomouc - Ostrava

Olomouc
2:3pen(1:1)
Ostrava
 

Branky: 42. Galus(pen.), 60. Raab - 33. Kuběna(pen.), 82. Dziuba  Rozhodčí: Mojžíš - Gasnárek, Tomanec

 

Ostrava: Zouhar - Hasala, Kulig, Zálešák, Kuběna - Kostka (64. Barkov), Bloksch (70. Martiník), Nagy, Krakovčík (59. Dziuba) - Blahuta, Zajíček

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Ivo Staše: Dostali jsme se do vedení z rychlého protiútoku, kterých jsme měli především v první půli několik hodně nebezpečných. Olomouc měla taky své šance a v průběhu celého zápasu nás držel dobrými zákroky brankář. Sigma přesto během utkání výsledek, dle mého názoru zaslouženě otočila ve svůj prospěch. Vystřídali jsme a změnili rozestavení hodně do ofenzivy. Odměnou nám byla vyrovnávací branka a další velké možnosti, jak výsledek znovu otočit. Následný penaltový rozstřel jsme zvládli na výbornou. Shrnuto a podtrženo, docela otevřené utkání plné šancí, a to na obou stranách se šťastným koncem pro nás.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda