FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka ve Zlíně zaslouženě prohrála 0:1

27.09.2015, David Kubáň

Devatenáctka Baníku se v sobotu představila ve Zlíně. Modrobílí většinu zápasu tahali za kratší konec a Ševcům zaslouženě podlehli 0:1.

 
 
11.kolo, sobota 26.9.2015

Zlín - Ostrava

Zlín
1:0(1:0)
Ostrava
 

Branky: 18. Hellebrand. Rozhodčí: Mejzlík - Štěpánek, Bartoň.

 

Ostrava: Vavřík – Kubík (58. Kaliský), Fárek, Kopečný, Hejl – Lehnert, Chvěja, Malý - Šašinka, Telnar (73. Novák), Bolf (46. Granečný).

 

Ohlasy trenérů

Rostislav Helštýn (FC Baník Ostrava) "Ve Zlíně jsme předvedli letos zatím nejslabší výkon. Domácí byli organizovaní, aktivní, chtěli hrát, zatímco my jsme si jen hráli na to, že hrajeme. Po vítězství 3:1 v Boleslavi, kdy jsme nebyli lepší, bylo před Zlínem v tréninku i mimo několik situací, které avizovaly nesoudný postoj hráčů k momentální výkonnosti. Na to jsem kluky upozorňoval, situace jsme vždy rozebrali a šli do utkání. Přesto byly naše individuální výkony velmi slabé. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě přesně způsobem, kterým jsme my zvládli několik utkání před tím, byť jsem k našemu hernímu projevu výhrady měl. Zlín podal morálně zdravější výkon s větší ochotou pracovat a plnit na hřišti svoje herní úkoly. Náš výkon tyto základní atributy tentokrát postrádal."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda