FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka proti Zbrojovce padla 1:2

10.09.2018, Redakce

Bohužel i třetí domácí zápas devatenáctka prohrála. A to i přesto, že podala velmi dobrý výkon a vyhrát mohla i ona. Jenže špatná koncovka a chyba v závěru rozhodla o vítězství Brna.

 
 
5.kolo, sobota 8.9.2018, ZŠ Šoupala

Ostrava - Brno

Ostrava
1:2(1:1)
Brno
 

Branky: 45. Wojatschke (pen.) - 10. Dobrovodský, 85. Ševčík Rozhodčí: Mojžíš - Bebenek, Bureš

 

Ostrava: Zouhar - Srubek, Hasala, Kuběna, Zálešák - Blahuta (72.Krakovčík), Nagy (75.Martiník) - Heller, Wojatschke, Bloksch (70.Dziuba) - Zajíček      

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Ivo Staše Odehráli jsme zatím nejlepší utkání, hned po tom na Slovácku. Povedl se nám začátek, nechyběla tam odvaha hrát dopředu, důraz, aktivita. Vytvořili jsme si tři velké šance, ze kterých jsme měli jít do vedení. Bohužel jsme je neproměnili a opět jsme celkem lacino inkasovali. Ještě do poločasu z našeho pohledu zaslouženě z penalty vyrovnal Vojta Wojatschke po faulu na Kubu Hellera. I ve druhém poločase jsme dobře začali. Ze dvou velmi dobře zahraných standardních situací jsme nastřelili břevno a měli další velkou příležitost. Remíza nám nestačila, moc jsme chtěli vyhrát a tlačili se dopředu. Ke konci utkání jsme po naší chybě zápas nakonec prohráli. Dneska ale musím hráče pochválit. Vytvořili jsme si více šancí než silné a velmi dobře kombinačně hrající Brno. Pokud budeme podávat takové výkony, není možné, aby nepřišly i výhry. Je třeba být více produktivní a koncentrovat se po celé utkání.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda