FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka prohrála v Hradci Králové 1:2

27.08.2015, Redakce

Devatenáctka Baníku si připisuje první porážku v letošním ročníku 1. ligy staršího dorostu. Baníkovci ve středečním utkání 6. kola prohráli v Hradci Králové 1:2, když inkasovali v poslední minutě.

 
 
6.kolo, středa 26.8.2015

Hradec Králové - Ostrava

Hradec Králové
2:1(1:0)
Ostrava
 

Branky: 29. Trávníček z pen., 90. Hynek - 49. Šašinka. Rozhodčí: Šob Aleš - Ježek Václav, Slavíček Lukáš

 

Ostrava: Chmiel – Kubík, Novák, Kopečný, Hejl – Lehnert (84. Domiter), Chvěja (81. Bolf), Malý - Šašinka, Telnar, Freit (74. Kania)

 

Ohlasy trenérů

Rostislav Helštýn (FC Baník Ostrava): "V Hradci nás čekal soupeř, který má hru založenou na důrazu, věděli jsme, že půjde o konfrontaci dvou odlišných způsobů hry. Hrál se rychlý zápas plný osobních soubojů, podle toho jsme se také připravovali a zároveň jsme chtěli pokročit v tom, na čem v tréninku pracujeme nejvíce. Držení míče, aktivní výběr místa, navíc v tak soubojovém utkání. Zejména vstup do druhé půle byl z naší strany výborný. První gól jsme dostali z penalty, druhý v poslední minutě po individuálním selhání, jinak jsme se větších chyb vyvarovali. Odehráli jsme dobré utkání, kluci plnili stanovené úkoly, měli jsme více ze hry, ale chyběla nám kvalita v detailu."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda