FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka porazila Slavii po penaltovém rozstřelu

15.04.2019, Redakce

Po nezdaru z minulého týdne nastoupila devatenáctka proti vedoucímu celku tabulky. Slavia tuto pozici i potvrzovala a dostala se do vedení. Nicméně po přestávce byl nebezpečnější Baník. Zásluhou Kuběny vyrovnal a bod navíc získal za výhru v penaltovém rozstřelu.

 
 
21.kolo, sobota 13.4.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Slavia Praha

Ostrava
2:1pen(0:1)
Slavia Praha
 

Branky: 63. Kuběna, rozh. penaltu Jaroň - 29. Matys Rozhodčí: Pochylý - Mrázek, Liška

 

Ostrava: Zouhar - Blahuta, Kulig, Hasala, Kuběna - Jaroň, Nagy (45´ Zálešák) - Bloksch (85´ Knedla), Wojatschke, Heller - Zajíček (90´ Žák)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: První poločas nám vůbec nesedl. Nevím, do jaké míry to bylo příčinou až příliš mnoha změnami, které jsme ze zdravotních důvodů museli udělat, či kvalitou soupeře nebo naším neuměním. Ale nedokázali jsme se s tím vůbec srovnat. Slávie byla lepším týmem a naprosto zaslouženě vedla. Pro nás dobře, že to v dané chvíli bylo jen o gól. Důležitým momentem byl poločas. Udělali jsme střídání, poziční posuny, změnu rozestavení i změnu stylu hry. Dostali jsme se zpět do zápasu, vyrovnali a před koncem jsme mohli dokonce i vyhrát. To jsme nakonec dokázali na penalty. Dnes to bylo hodně o štěstí, ale ve druhém poločase jsme mu šli zlepšeným výkonem a zvýšenou aktivitou naproti.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda