FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka podlehla Spartě 2:3

09.09.2015, David Kubáň

Baníkovský tým U19 ve středu na hlavním hřišti na Bazalech podlehl pražské Spartě 2:3. Ostravanům nevyšel první poločas, který prohráli o tři branky. Díky zlepšené hře ve druhé půli a místy drtivému tlaku se baníkovská devatenáctka dotáhla na rozdíl jediné branky, na kýženou třetí trefu ale nedosáhla a podruhé v letošním ročníku 1. Dorostenecké ligy vyšla s prázdnou.

 
 
5.kolo, středa 9.9.2015, Bazaly

Ostrava - Sparta Praha

Ostrava
2:3(0:3)
Sparta Praha
 

Branky: 49. Kubík, 73. Šašinka – 9. a 33. Hašek, 29. Turyna. Rozhodčí: Dytková - Futerko, Tabášek.

 

Ostrava: Chmiel (76. Virec) – Kubík, Novák, Fárek, Hejl – Lehnert (76. Domiter), Chvěja, Malý - Šašinka, Telnar (46. Holešínský), Freit.

 
 

FotogalerieOhlasy trenérů

Rostislav Helštýn (FC Baník Ostrava): "Proti Spartě jsme neodehráli dobrý zápas. Způsob, jakým jsme v prvním poločase svou nedůsledností nebo individuálními selháními v obraně vyráběli jednu chybu za druhou, vedl k tomu, že nám Sparta až neuvěřitelně lehce dala 3 góly. Ve druhé půlce Sparta hájila náskok, my dvěma góly snížili, měli jsme i několik šancí na vyrovnání, ale soupeř se štěstím vedení uhájil. Neznamená to, že Sparta šance neměla. S druhou půlkou jsem samozřejmě spokojen více, ale stále často zbytečně a lacině chybujeme, jsme zbrklí pod tlakem soupeře a ztrácíme nad hrou a společnou součinností kontrolu. Příčiny toho známe, zlepšení je o intenzívní dlouhodobé práci, na nejen fotbalových dovednostech… Potenciál pro zlepšení mají kluci velký."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda