FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka na úvod zvítězila

24.08.2020, Redakce

Povedený start do zápasu měla devatenáctka, která v prvním mistrovském zápase doma hostila nebezpečné Slovácko. Vedení o tři branky hosté do poločasu stáhli na jedinou, ovšem ve druhém dějství už nemířil přesně nikdo, a tak si baníkovci připsali důležitou výhru.

 
 
1.kolo, sobota 22.8.2020, SC Vista

Ostrava - Slovácko

Ostrava
3:2(3:2)
Slovácko
 

Branky: 4. a 36. Šmiga, 23. Guzik - 42. a 45. Šlechta Rozhodčí: Bureš - Silný, Pospíšil

 

Ostrava: Kovařík - Guzik (75. Kubušek), Kukučka, Harušťák, Sotorník - Stuchlík, Rehwald (59. Merta) - Konečný (88. Nevřela), Knedla (46. Zouhar), Šigut (46. Holaň) - Šmiga

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Kováře: První mistrovské utkání jsme odehráli v tréninkovém centru na Vistě proti Slovácku. Ve 36. minutě jsme vedli 3:0 a mysleli jsme , že je o výsledku rozhodnuto, ale hráči Slovácka dali dva góly a do kabin se šlo za stavu 3:2. Ve druhém poločase jsme se snažili náš náskok navýšit, ale už jsme se neprosadili. Potěšili nás výkony několika hráčů, někteří však zahráli na rozdíl od zápasu v Lipsku jen průměrně a týmový výkon tím trpěl. Jsme rádi, že jsme start do sezóny výsledkově zvládli. Pro psychiku hráčů je to dobře.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda