FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka na úvod podlehla Hradci Králové

11.08.2018, Redakce

V pátečním popoledni se rozběhla úvodním kolem celostátní dorostenecká liga. Povzbuzena vítězstvím na Zlatém kahanu a dalšími výhrami v přípravě si devatenáctka na Hradec věřila, ale soupeř ukázal svou kvalitu a v samém závěru dvakrát udeřil. Proto si na východ Čech odváží tři body.

 
 
1.kolo, pátek 10.8.2018, Radvanice

Ostrava - Hradec Králové

Ostrava
0:2(0:0)
Hradec Králové
 

Branky: 85. a 87. Firbacher. Rozhodčí: Horák - Grečmal, Zavřel.

 

Ostrava: Zouhar - Kulig, Srubek (75.Krakovčík), Hasala - Zálešák, Dziuba (60.Žák), Blahuta, Kuběna - Heller, Wojatschke, Zajíček (70. Urban)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Westa a Staše: První poločas byl víceméně vyrovnaný. Příliš se nám nepodařilo přenést sebevědomí z dobrých výsledků z přípravy a byl to od nás dost ustrašený výkon. V tom druhém jsme postupem času začínali mít územní i herní převahu. Naše největší šance měl Wojatschke a začínali jsme mít pocit, že jsme lepší a mohli bychom utkání zlomit do vítězství. Ke konci zápasu, když naše snaha o vstřelení branky kulminovala udeřil z protiútoků dvakrát Hradecký Firbacher a bylo po zápase. Je třeba ale sportovně dodat, že soupeř hrál velmi dobře a celkem zaslouženě potrestal naše chyby v obranné fázi. Musíme se z toho poučit.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda