FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka vyhrála gólem v samotném závěru

18.08.2016, David Kubáň

"Čtrnáctka" Baníku Ostrava ve středu odehrála vyrovnané utkání proti Jihlavě. O cenném vítězství 2:1 Ostravané rozhodli v samotném závěru gólem Samuela Grygara.

 
 
3.kolo, středa 17.8.2016

Jihlava - Ostrava

Jihlava
1:2(1:0)
Ostrava
 

Branky: 30. Jiroušek - 56. Nevřela, 70. Grygar. Rozhodčí: Pfeifer - Nápravník, Svoboda.

 

Ostrava: Hatoň - Figel (65. Lančarič), Piecha, Dedek, Střižík - Grygar, Gaži (49. Sikora), Temel - Juchelka (52. Štvrtňa), Vraj (56. Balavajder, ), Nevřela.

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Martina Šubrta: "Chtěli jsme navázat na zlepšený výkon proti Opavě, dostávat do hry prvky z tréninku, být aktivní ve hře, snažit se o kombinaci a být nebezpeční v přechodu do útoku. Hra se nám tolik nedařila, ale nebezpeční jsme byli hlavně v rychlých protiútocích, po kterých jsme mohli několikrát skórovat. Ke konci poločasu nás Jihlava přehrávala a dostávala se do šancí, jednu ze standardních situací dokázala proměnit ve vedoucí branku. Druhý poločas byl vyrovnaný, šance se objevovaly na obou stranách. Nám se podařilo využít dvě, když tu druhou v samém závěru utkání. I když se nám zápas herně příliš nepovedl, k vidění byly opět velmi zajímavé individuální výkony několika hráčů. Toto vítězství je pro kluky velmi povzbuzující, což na nich bylo vidět i po závěrečném hvizdu rozhodčího."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda