FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka v Olomouci smírně

21.08.2019, Redakce

I druhé utkání odehrála čtrnáctka na půdě soupeře. Po Karviné zajížděla do Olomouce. Tam po půli vedla, nedokázala přidat druhou branku, a tak domácí nakonec vyrovnali z přímého kopu na konečnou remízu.

 
 
15.kolo, středa 21.8.2019

Olomouc - Ostrava

Olomouc
1:1(0:1)
Ostrava
 

Branky: 57. Judas - 15. Perrette Rozhodčí: Antoníček - Doležal, Rosskohl

 

Ostrava: Kresta - Němčík, Staněk ( 41. Pavlica), Raab, Krakovka - Havran, Imrich - Perrette, Pilař ( 62. Vozník), Rygol (55. Raběčný) - Lacina

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Radima Plaskury: Zápas v Olomouci byl pro nás velmi dobrou zkouškou naší herní i fyzické výkonnosti. Přijeli jsme na hřiště kvalitního soupeře, jehož hráči byli fyzicky vyspělí. Do zápasu jsme vstoupili nebojácně, byli jsme častěji na míči, kluci byli důrazní v osobních soubojích a po pěkných kombinačních akcích jsme si vytvářeli gólové příležitosti, které jsme až na jednu nedokázali proměnit. Domácí si vytvořili dvě vyložené šance po našich individuálních chybách, ale naštěstí je neproměnili. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí, naši kluci jako by byli ještě v šatně. Přesto jsme si vypracovali obrovskou šanci, ale nedokázali jsme dopravit míč ani do prázdné branky. Soupeř vyrovnal střelou z přímého kopu. Posledních 15 minut měl soupeř více ze hry, hrálo se častěji před naším pokutovým územím, ale naše defenzíva už domácím nic nedovolila. Výsledek mohl být pro nás daleko příznivější, ale doplatili jsme na velké množství neproměněných šancí a úzký kádr, kdy jsme měli jen tři hráče na střídání, což bylo v závěru utkání zřetelné. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda