FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka doma podlehla Opavě

24.09.2018, Redakce

Po dobrém výkonu minulý týden v Brně přišlo nepovedené utkání proti Opavě. Brzy baníkovci třikrát inkasovali a těžko hledali cestu k obratu. Stačilo to pouze na korekci stavu.

 
 
6.kolo, pátek 21.9.2018, ZŠ Šoupala

Ostrava - Opava

Ostrava
2:3(1:3)
Opava
 

Branky:  27. Dulínek, 70. Imider - 6. Ulrich, 14. Sedláček, 23. Kovárník Rozhodčí: Smetana - Kaloč, Godfryd

 

Ostrava: Remiáš Jan - Bjaček Adam (48' Harušťák Jan), Lukáš Čavera, Remiáš Jiří, Sirotek Tomáš - Badošek Dalibor (53' Golasowski Ondřej), Čech Samuel (35' Gajdošík Adam) - Dulínek Adam, Imider Anwar, Šebesta Jan - Krupička David

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Martina Šubrta a Michala Janíka: "Neodehráli jsme povedené utkání. Vůbec se nám nedařila přechodová fáze, kdy jsme byli málo odvážní. Většinu míčů jsme hráli dozadu, dělalo nám problém napadání soupeře a dostávali jsme sami pod tlak nepřesnostmi. Rychle jsme prohrávali o tři branky, kdy nás opavští hráči trestali po našich chybách v rozehrávce a po rychlém protiútoku. Po změně stran jsme byli již odvážnější, přesto předfinální a finální fáze neměla kvalitu. Jsme málo důrazní při zakončení a nedokážeme proměnit i ty největší příležitosti, i když jsme si jich v tomto zápase nevytvořili tolik. Klukům v utkání nechyběla snaha a chuť s výsledkem něco udělat, bohužel tentokrát nám chyběla větší kvalita naší hry."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda