FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

18.kolo, sobota 2.8.2014

Ostrava - Karviná

Ostrava
2:3(1:1)
Karviná
 

Ostrava: Chmiel – Strakoš (84. Novák),Metzner, Karčmář, Kania – Kaliský (66. Plesník), Ožvolda (64. Šašinka), Švehlík (46. Malý) – Grote (13. Čech), Szotkowski,Marek.

 
 
 

Komentář

Starší dorostenci Baníku podlehli v regionálním derby Karviné 2:3. Ostravští se v sobotním utkání hraném v Ostravě-Radvanicích ujali vedení, jenže Karvinští nepříznivý stav třemi góly zvrátili. Tři minuty před koncem sice Jakub Marek svým gólem zdramatizoval utkání, ale na víc už modrobílí neměli dostatek času.


Ohlasy trenérů

Rostislav Helštýn (FC Baník Ostrava): "Vstup do zápasu nám vyšel lépe, než minulý týden. Byli jsme aktivnější, po zásluze jsme vedli, soupeř ale do poločasu po našem nedůrazu a sérii prohraných osobních soubojů srovnal. Z kraje druhé půle jsme měli dvě vyložené šance a hráli přibližně 20 minut dostatečně aktivně. Soupeř byl ale velmi houževnatý. Oba góly jsme následně inkasovali po našem nedůsledném obsazování hráčů v šestnáctce po jednom z rohů a ze hry po centru do šestnáctky. Šance na to zkorigovat stav jsme měli, už jsme ale jenom snížili." "V obou dosud odehraných utkáních jsou chyby a řešení situací,které se neustále u stejných hráčů opakují a v obou utkáních nás to stálo výsledek. Přesto byl náš výkon proti Karviné hned z několika hledisek kvalitnější než v Jablonci, a na to v tréninku i dalších zápasech navážeme," uzavřel kouč Baníku.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda