2:1(1:1)
Ostrava

Ostrava: Murín (41. Skýva) – Hejl, Kopečný, Fárek, Hurta – Lehnert (70. Kubík), Holiš (45. Chvěja), Buchta – Bolf (75. Mooc), Telnar, Freit.

Ohlasy trenérů

Radek Slončík (FC Baník Ostrava): "Začátek utkání se nám nevydařil, ve čtvrté minutě jsme po standardní situaci inkasovali branku, když jsme na zadní tyči nepohlídali soupeřova hráče. V prvním poločase, který jsme hráli proti větru, se nám nedařila rozehrávka, u hráčů mi scházela aktivita a rychlejší práce s míčem. I přesto jsme po pěkné kombinační akci vyrovnali gólem našeho nejaktivnějšího hráče Freita. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme být aktivnější. Jenže hráči se spíše než samotnému výkonu věnovali reakcím a komentování výroků rozhodčího. Vyústěním bylo vyloučení Hurty,který po zbytečných dvou žlutých kartách oslabil tým. Posléze jsme dostali branku na 1:2 a v závěru zápasu se dostali jen k několika standardním situacím. Bohužel jsme nenavázali na herně dobrá utkání v přípravě. Hráči by se měli více věnovat samotné hře, než výkonu rozhodčího."