FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

41.kolo, sobota 28.2.2015

Brno - Ostrava

Brno
5:1(2:1)
Ostrava
 

Ostrava: Virec – Strakoš, Romaněnko, Novák, Granečný – Kaliský (78. Malý), Karčmář, Ožvolda – Grote, Szotkowski, Marek (53. Kania)

 
 

Komentář

Devatenáctka Baníku v sobotu prohrála na hřišti Zbrojovky Brno 1:5. O osudu utkání rozhodl domácí tým ve druhém poločase, kdy vstřelil tři branky.


Ohlasy trenérů

Rostislav Helštýn (FC Baník Ostrava): „V Brně jsme nechtěli opakovat první poločas proti Opavě a šli jsme do zápasu s cílem být na každém postu aktivní, diktovat hru a dobrým pohybem bez míče neustále vytvářet tlak na soupeře. Vstup do zápasu se nám povedl, vedli jsme po pěkné akci a důrazu v šestnáctce 1:0 a hráli jsme dobře. Od gólu na 1:1 se mi zápas hodnotí těžce. Soupeř vyrovnal po naší nesmyslné ztrátě ve středu hřiště a na 2:1 dal gól z penalty po našem faulu, kdy míč šel do autu a soupeř už situaci ani nedohrával. Soupeř měl jednu šanci a vedl 2:1. Znovu jsme byli nuceni se oklepat a jít druhý poločas otočit. Bohužel po nedůrazu v osobních soubojích jsme dostali na 3:1, potom jsme hru otevřeli ještě více, ale opět a zase soupeř trestal naše školácké,lehkovážné chyby.“

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda