FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

16.kolo, sobota 22.11.2014

Ostrava - Slavia Praha

Ostrava
2:0(1:0)
Slavia Praha
 

Ostrava: Chmiel - Strakoš, Honiš, Plesník, Granečný – Karčmář – Kania (85. Čech), Švehlík, Marek – Šašinka (45. Grote), Szotkowski.

 
 
 

Komentář

Devatenáctka Baníku v sobotním mistrovském utkání hraném na umělé trávě ve Vítkovicích porazila pražskou Slavii 2:0. Družstvo trenéra Rostislava Helštýna dosáhlo na tříbodový zisk po velmi dobrém výkonu a tím nejlepším možným způsobem tak ukončilo pětizápasovou sérii bez ligového vítězství.


Ohlasy trenérů

Rostislav Helštýn (FC Baník Ostrava): "Výkon proti Slavii hodnotím velmi pozitivně. V posledních kolech jsme nehráli dobře, sebevědomí nám šlo dolů a čekala nás Slavia, velmi kvalitní soupeř. Jsem spokojen s individuálními výkony hráčů a především s plněním organizace hry, kterou jsme si před zápasem stanovili. Jsem spokojen s naší přechodovou fází, důrazem v útočné fázi. Na druhou stranu jsme zejména v prvním poločase soupeři často lacině nabízeli míč z naší rozehrávky. Sezóna je dlouhá a náročná. Máme do konce sezóny dvě utkání, doufám, že na dnešní výkon zejména v přístupu a nasazení navážeme."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda