FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

20.kolo, středa 20.8.2014

Ostrava - Brno

Ostrava
3:1(2:0)
Brno
 

Ostrava: Vavřík – Strakoš, Metzner, Karčmář, Kania (27. Novák) – Kaliský (55. Kapusta), Švehlík, Malý – Šašinka (5. Macej, 46. Čech), Ožvolda, Marek.

 
 
 

Komentář

Starší dorostenci Baníku ve středečním mistrovském utkání hraném v Ostravě - Vítkovicích porazili Zbrojovku Brno 3:1. Přitom hosté si během zápasu vytvořili více brankových příležitostí, jenže v koncovce se mnohem více dařilo efektivním Ostravanům.


Ohlasy trenérů

Rostislav Helštýn (FC Baník Ostrava): "Na herně zlepšený výkon z Boleslavi jsme nenavázali. Do utkání jsme vstoupili nejistě a celkově našemu výkonu chyběla lehkost, radost,nápaditost. V průběhu jsme měli minimum šancí, ale tentokrát,oproti předešlým zápasům, jsme byli v jejich proměňování efektivní. Soupeř, který měl šancí mnohem víc, je naopak úročit nedokázal a my šťastně zvítězili. Od počátku sezóny hledáme ideální složení,váznou součinnosti a sehráváme se složitěji, než jsem čekal. Ale přesto, že nám to fotbalově nejde tak, jak si představujeme, chci všechny pochválit za přístup a ochotu na sobě pracovat, i když mnohdy na hřišti nebo v kabině prožíváme složité situace...“

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda